Kamil Bobrukiewicz

Realizator i inżynier dźwięku

Kamil Bobrukiewicz

Od 2012 roku brał udział we wszystkich projektach muzycznych realizowanych przez Fundację Dziedzictwa Rzeczypospolitej i jej twórców, tj. Projekt Arboretum i Koncert Niepodległości.

Posiada 20 lat doświadczenia w produkcji dźwiękowej na żywo i w studio. Na stałe związany z łódzką sceną muzyczną. Od 2010 roku realizator dźwięku w studio im H. Debicha w Polskim Radiu Łódź S.A oraz w firmie BM Productions. Pracował przy realizacji Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej „Śpiewajmy Panu”, gdzie odpowiadał za dźwięk, produkcję, nagrania i wydawnictwa płytowe. Wcześniej realizator dźwięku w teatrze „Arlekin”. Jest realizatorem dźwięku zespołów muzycznych: „Kobranocka”, „Proletaryat”, „CBB Ensemble”, „Atrakcyjny Kazimierz”, „Leafless Tree”, „Normalsi”, „Czerwie”, „Ich Troje”, „ich troLe” oraz w nagraniach Izy Lach, Marcina Zabrockiego.

Przez wiele lat zajmował się promocją kultury w Towarzystwie Twórczym „Prokadencja” oraz w klubach łódzkiej sceny muzycznej.
Wyprodukował kilkadziesiąt płyt, w tym. m.in. Koncert Niepodległości, Projekt Arboretum pt. „Mazurý, Warnijoki, Jadźwięgi, Prūsai”, Moniuszkowcy, Chór Politechniki Łódzkiej, Stowarzyszenie Śpiewacze Echo, Łódzcy Artyści Dzieciom, Tenebris – Melting, Zakaz Wyprzedzania, Samokhin Band, Ekspresowe Sesje Nagraniowe 2013 i 2014 (Radio Łódź), Thrudy – Nieoczekiwane wzloty inscenizowane upadki, Normalsi – Łajza, Łukasz Boratyński, Joanna Morea, Janusz Radek. Realizował także muzykę do filmu Jacka Grudnia „L.Stadt walc”

Zobacz także

Projekt Arboretum na skróty

Projekt Arboretum zaprasza do Świata Muzyki Hybrydowej

Chcesz otrzymywać informacje o darmowych wejściówkach na koncerty, a także o nowych wydarzeniach? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.

Chcę otrzymywać e-mail newsletter (możliwość późniejszej rezygnacji)