Wykonawcy

Artyści biorący udział w Projekcie Arboretum w latach 2014-20017.

Wokaliści:

1. Ola Turkiewicz – kompozycje i śpiew (Polska, Kanada)
2. Adam Strug – śpiew (Polska)
3. Justyna Czerwińska, Zespół „Dziczka” – śpiew (Polska)
4. Tatiana Sopiłka, Zespół „Dziczka” – śpiew (Ukraina)
5. Maria Justyna Puzyna, Zespół „Dziczka” – śpiew (Polska)
6. Ewa Winiarska, Zespół „Dziczka” – śpiew (Polska)
7. Agata Wróbel, Zespół „Dziczka” – śpiew (Polska)

Narracja:

8. Wojciech Malajkat (Polska)
9. Katarzyna Enerlich (Polska)
10. Krzysztof Franieczek (Polska)

Sekcja Rytmiczna:

11. Krzysztof Kowalewski – gitara (Polska)
12. Marcin Riege – instrumenty klawiszowe, piano (Polska)
13. Marcin Ritter – bas, kontrabas (Polska)
14. Przemek Kuczyński – perkusja (Polska)
15. Grzegorz Poliszak – perkusja (Polska)
16. Tomas Celis Sanches – instrumenty perkusyjne (Meksyk)
17. Bogusz Wekka – instrumenty perkusyjne (Polska)
18. Marcin Fidos – bas, kontrabas (Polska)
19. Adam Rozenman – instrumenty perkusyjne (Polska)

Instrumentaliści / soliści:

20. Wojciech Hartman – skrzypce
21. Marcin Janiszewski – akordeon i instrumenty klawiszowe
22. Paweł Jabłoński – akordeon i instrumenty klawiszowe
23. Jarosław Żeliński – flety, instrumenty dęte
24. Paweł Iwaszkiewicz – flety, instrumenty dęte

Scenariusz:

25. Jacek „Wiejski” Górski

Realizacja dźwięku:

26. Kamil Bobrukiewicz – inżynier dźwięku

Goście specjalni

Artyści współpracujący przy wydarzeniach odbywających się w ramach Projektu Arboretum.

W ramach Projektu Arboretum organizowane są także działania w przestrzeni publicznej otwarte na udział publiczności. W 2014 premierze wydarzenia towarzyszyła akcja Arboretum o świcie w trakcie której o świcie, nad brzegiem jeziora Czos członkinie zespołu dziczka śpiewem a capella wykonanym białymi głosami powitały wschód słońca. Obecnie, Projekt Arboretum zamyka Potańcówka Ludowa, połączona z warsztatami tańca ludowego.

Arboretum o świcie 2014, prowadzenie – zespół „Dziczka” w składzie:
1. Justyna Czerwińska
2. Tatiana Sopiłka
3. Maria Justyna Puzyna
4. Ewa Winiarska
5. Agata Wróbel

Potańcówka Ludowa 2016, prowadzenie – zespół „Tęgie Chłopy” w składzie:
1. Maciej Filipczuk – skrzypce
2. Ewa Grochowska – skrzypce
3. Marcin Kabat – tuba
4. Mateusz Kowalski – akordeon
5. Mikołaj Kubicki – trąbka
6. Olek Kwietniak – klarnet
7. Michał Maziarz – skrzypce
8. Dorota Murzynowska – baraban
9. Marek Ruczko – instruktor tańca
10. Marcin Żytomirski – skrzypce

Potańcówka Ludowa 2017, prowadzenie – Janusz Prusinowski Kompania w składzie:
1. Janusz Prusinowski – skrzypce, harmonia, cymbały, śpiew
2. Piotr Piszczatowski – baraban, bębenek, śpiew
3. Michał Żak – flet drewniany, szałamaja, klarnet, saksofon
4. Szczepan Pospieszalski – trąbka, basy
5. Piotr Zgorzelski – basy, taniec

Zobacz także

Projekt Arboretum na skróty

Projekt Arboretum zaprasza do Świata Muzyki Hybrydowej

Chcesz otrzymywać informacje o darmowych wejściówkach na koncerty, a także o nowych wydarzeniach? Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.